Ik heb een klacht of bezwaar

Vervelend voor u dat uw een klacht heeft of het niet eens bent. We willen u hierbij graag helpen of de juiste oplossing aanbieden. We horen graag uw mening.

Bent u het niet eens met de zonnestroom jaarnota? Vul dit online formulier in.

Heeft u een andere klacht of bezwaar? Geen zorgen, onze klantenservice heeft overal een antwoord op. U bereikt ze op werkdagen via 085 744 10 58. Of via ons contactformulier. Is er spoed bij? Zoals een reparatie? Dan kunt u 24 uur per dag bij ons terecht, op alle dagen van de week. Kies 1 en u heeft direct iemand aan de lijn.

Ook kunt u (anoniem) uw mening geven over de installatie van de zonnepanelen. Vul de korte vragenlijst in. En complimenten zijn natuurlijk ook altijd welkom. Ook die horen we natuurlijk graag.

Terug naar overzicht

Gerelateerde vragen

Hoeveel bespaar ik met zonnepanelen?

Hoeveel u bespaart hangt af van uw stroomverbruik en de huidige stroomprijs. We maken graag een berekening voor u. Neem contact op met onze klantenservice.

Kan ik zonnepanelen op mijn flat of appartement krijgen?

Voor appartementen en flats heeft Wocozon drie oplossingen. Afhankelijk van de situatie kan uw woningcorporatie kiezen voor een van deze drie oplossingen:

  • Een paar panelen kunnen direct aangesloten worden op uw appartement. Dit gebeurt wel eens bij grote renovaties, omdat het ingrijpend is om dit aan te leggen.
  • Een tweede oplossing is dat de zonnepanelen gebruikt worden voor stroom voor de algemene ruimtes van de flat. Bijvoorbeeld voor de lift of voor verlichting in het trappenhuis.
  • Een derde mogelijkheid is dat het hele dak vol gelegd wordt met zonnepanelen. Via een speciale regeling (postcoderoos) van ZonSamen kunnen bewoners delen in de stroomopbrengst.
Zijn de zonnepanelen monteurs en elektriciens gecertificeerd

De monteurs en elektriciens van installatiebedrijf Zonmaat zijn gecertificeerd VCA** en InstallQ bedrijf en werken volgens alle normen.

VCA
De organisatie en collega’s (monteurs, monitoring en beheer, projectmanagers en schouwteam) zijn opgeleid en VCA gecertificeerd om veilig te werken. De toevoeging ster ster  (**) betekent dat de organisatie Zonmaat aan het hoogste veiligheidsniveau voldoet. Dat is voor een specifiek zonnepaneelinstallatie bedrijf redelijk uniek.

InstallQ
Is de branche certificering van Zonmaat als erkend installatiebedrijf, en tevens bekent deze certificatie dat de monteurs gecertificeerd zijn om werkzaamheden aan meterkasten (met zegelrecht net als een netwerkbedrijf) te mogen verrichten. Hoger/beter dan dit kan niet. Als je een gecertificeerd InstallQ bedrijf bent, betekent het ook dat je je aan alle normen houdt.

Is een oplaadpaal voor een elektrische auto technisch gezien nog mogelijk?

Ja, de zonnepanelen en een oplaadpaal kunnen technisch gezien gewoon samen. Neemt u contact op met uw woningcorporatie om uw plannen te overleggen.

Vragen? Chat met ons!